Potrzebujesz serwisu? Zadzwoń juz teraz!

605 860 118

O firmie

Mrotek Auto Serwis – Serwis samochodów osobowych i dostawczych w Pile

Historia naszej firmy sięga 1998 roku i od początku jej istnienia jest ściśle powiązana z pełną obsługą samochodów osobowych i dostawczych w zakresie serwisu opon i felg. Początkowo nasz warsztat był zlokalizowany przy ulicy Śniadeckich w Pile, jednak w związku z dynamicznym rozwojem jeszcze w tym samym roku przenieśliśmy naszą działalność do większej i zdecydowanie lepiej dostępnej dla co raz liczniej odwiedzających nas Klientów siedziby. Nowa siedziba firmy znajdowała się przy ulicy Poznańskiej w Pile i spędziliśmy w niej ponad dekadę.

Po ponad 10-ciu latach naszego działania na rynku, w celu zwiększenia atrakcyjności naszej oferty i jeszcze lepszego dopasowania jej do oczekiwań naszych Partnerów, poszerzyliśmy zakres oferowanych przez nas usług o możliwość wynajmu samochodów, zarówno osobowych jak i dostawczych.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, zdecydowaliśmy się na kolejną zmianę lokalizacji naszej siedziby i przeniesienie jej tym razem na ulicę Naftową 14, która zlokalizowana jest tuż przy ulicy Philipsa w Pile.

Od 2013 roku oferowane przez nas usługi obejmują już nie tylko serwis felg i opon, ale także mechanikę samochodową wraz z kompleksowym serwisem klimatyzacji oraz wspomniany wcześniej wynajem samochodów osobowych i dostawczych.

We wrześniu 2015 roku zostaliśmy pierwszym i aktualnie jedynym w okolicy, autoryzowanym serwisem znanej i cenionej na całym świecie, założonej w 1871 roku w Niemczech firmy Continental. Jednocześnie zaczęliśmy działać jako stacja obsługi pojazdów w ramach międzynarodowej, funkcjonującej na terenie całej Europy i Azji sieci BestDrive.

W ciągu blisko 20 lat naszej dotychczasowej działalności na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu klientów – zarówno firm jak i osób indywidualnych, którzy wracają do nas za każdym razem, kiedy potrzebują pomocy lub fachowej porady.

Liczymy na to, że również i Ty zdecydujesz się nawiązać z nami współpracę opartą o jasne i transparentne warunki oraz wzajemne zaufanie.

Nasi wykwalifikowani pracownicy czekają na Twoją wizytę.